Skip to content Skip to footer
The-Box-Mockup-1
Our benefits

The Box Sales olarak;

Kağıt ambalaj sektörüne adım atan The Box Sales, yeniliğe açık dinamik ruhu ve üretimdeki başarısıyla Türkiye’nin önde gelen Üreticileri arasında yer almaktadır.

Bulunduğu sektörde lider firmalar arasında olmanın vermiş olduğu gururla, taşımış olduğu bayrağı daha yükseklere çıkarmayı hedef ve ilke edinmiştir.

The Box Sales tecrübe, kalite ve güven odaklı kurulum anlayışıyla, çağın ihtiyaç ve şartları doğrultusunda belirlediği yenilikçi vizyonu sayesinde başarı çıtasını her geçen gün yükseltmektedir.

 

theboxsales olarak

BU SEKTÖRDE İNOVASYONA İNANIYORUZ

theboxsales olarak

Misyonumuz ve Vizyonumuz

TheBoxSales olarak misyonumuz, yenilikçi ve sürdürülebilir kutu ambalaj çözümleri aracılığıyla markaların kendilerini sunma biçiminde devrim yaratmaktır. Ambalajın koruyucu bir katmandan daha fazlası olduğunun bilincindeyiz; marka kimliğinizi, değerlerinizi ve mükemmelliğe olan bağlılığınızı iletmek için güçlü bir araç.


Temel değerler:

  • Yenilik: Tüketicileri cezbeden ve meşgul eden en son çözümleri sunmak için sürekli olarak sınırları zorlayarak ambalaj teknolojisinde ön sıralarda yer almaya çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik:

  • Çevresel sorumluluğa bağlı olarak, ekolojik ayak izimizi en aza indirmek için çevre dostu malzeme ve süreçlere öncelik veriyoruz. Ambalaj çözümlerimiz hem estetik açıdan hoş hem de çevreye duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kalite:

  • Endüstri standartlarını yalnızca karşılayan değil aşan ambalajlar sunmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız, ürünlerinizin yalnızca korunmasını değil aynı zamanda markanızın birinci sınıf doğasını yansıtacak şekilde sunulmasını da sağlar.

İşbirliği:

  • İşbirliğinin gücüne inanıyoruz. Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışarak, ambalaj çözümlerimizi onların benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak ve iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde uyarlıyoruz.

Kutu Ambalaj İhtiyaçlarınız İçin Neden TheBoxSales’i Seçmelisiniz?

Özelleştirme:

  • Boyut ve şekilden renklere ve kaplamalara kadar ambalaj çözümlerimiz, markanızı farklı bir şekilde sergilemek için tamamen özelleştirilebilir.

Dayanıklılık:

  • Kutularımız dayanıklılık için tasarlanmıştır; taşıma sırasında sağlam bir koruma sağlarken, varışta zarif bir görünüm sağlar.

Çevresel Sorumluluk:

  • Sürdürülebilirliğe giden yolculukta bize katılın. Çevre dostu ambalajlara olan bağlılığımız, çevre üzerinde olumlu bir etki yaratmanızı sağlar.

Yenilikçi Tasarımlar:

  • Ürünlerinizi korumanın yanı sıra markanız hakkında ilgi çekici bir hikaye anlatan yenilikçi tasarımlarımızla raflarda öne çıkın.

TheBoxSales olarak yalnızca kutular oluşturmuyoruz; Markanızı yeni zirvelere taşıyacak deneyimler yaratıyoruz. Kalıcı bir izlenim bırakan ambalaj çözümleri için bizimle basarılarımıza ortak olun.

client06-copyright
client01-copyright
client03-copyright
client04-copyright
client05-copyright
client02-copyright

sıkça sorulan sorular

Fiyat ve ürün hakkında bilgi almak için, bilgi almak istediğiniz ürün koduyla birlikte sitemizde bulunan iletişim formundan, Whatsapp veya E-Mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Fatura ve diğer belgeler siparişlerinizle birlikte sizlere E-Mail ve Whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Müşterilerimiz
808080+

Kalite ve başarıyla

Ürün Çeşidi
8080+

Geniş yelpaze ile

kısaca

Bir şirket için marka, bir kişi için itibar gibidir. zor şeyleri iyi yaparak itibar kazanabilirsiniz.

jeff bezos